Pogovorne ure

Dokler izvajamo B model šolanja so skupne popoldanske ure odpovedane. Govorilne ure potekajo na daljavo. Starši se z učitelji dogovorijo za datum in uro.  

Ob aktiviranju A modela, bodo skupne pogovorne ure vsak prvi delovni PONEDELJEK v mesecu:

  • oktober,
  • november,
  • december,
  • januar,
  • februar,
  • marec,
  • april,
  • maj.

Popoldanske pogovorne ure bodo od 16.00 do 17.00.

Dopoldanske pogovorne ure:

Dopoldanske pogovorne ure trenutno potekajo na daljavo preko telefona, el. pošte ali video klica. O načinu se dogovorite z učiteljem.

Telefonska številka I. triade – 05 36 43 356

Telefonska številka zbornice – 05 36 43 354

Podružnica Podkraj – 05 36 43 370

RAZRED RAZRED /RAZREDNIČARKA DAN, URA, PROSTOR
1. Smiljana Krapež

torek, 11.05 – 11.55

T: 05 3643356,

smiljana.krapez1@guest.arnes.si

2. Valentina Scozzai

sreda, 8.20 – 9.05

T: 05 643356,

tinascozzai@os-col.si

3. Veronika Tihelj Bajc

torek, 7.30 – 8.15

T: 05 3643356,
veronika.tihelj@guest.arnes.si

4. Heidi Rodman Sever

sreda, 10.15 – 11.00

T: 05 3643354,
heidi.rodman-sever@guest.arnes.si

5. Tanja Črv Kompara

ponedeljek, 10.15 – 11.00

T: 05 3643354,
tanja.crv-kompara@guest.arnes.si

6. GEO, ZGO, DKE, TVZ, RDK Jasmina Likar Štinjek

ponedeljek, 9.05 – 9.50

T: 05 3643354,
jasmina.likar@os-col.si

7. BIO, KEM, NAR, GOS, SPH Lilijana Nabergoj

četrtek, 9.10 – 9.55

T: 05 3643354,
lilijana.nabergoj@guest.arnes.si

8. SLJ, RET Svetlana Bušen

torek, 8.20 – 9.05

T: 05 3643354,

svetlana.busen@os-col.si

9. MAT, MME Pavel Makovec

ponedeljek, 8.20 – 9.05

T: 05 3643354,

pavelm@os-col.si

PREDMETI                                 UČITELJ/UČITELJICA                      DAN, URA, PROSTOR
SLO 9, OPB Vesna Bajc

sreda, 11.05 – 11.55

T: 05 3643354,

vesna.bajc@os-col.si

MAT 6 Beti Uršič

sreda, 10.15 – 11.00

T: 05 3643354,

beti.ursic@guest.arnes.si 

LUM, LS3 Ana Trošt

sreda, 9.10 – 9.55

T: 05 3643354,

ana.trost@guest.arnes.si 

TJA 5., 6., 7., 8. Irena Saksida

ponedeljek, 8.20 – 9.05

T: 05 3643354,

irena.saksida@guest.arnes.si

TJA1., 2., 3., 4., 9. Kristina Šček

sreda, 9.10 – 9.55

T: 05 3643354,

kristina.scek@os-col.si 

FIZ, TIT, OGL Blaž Uršič

sreda, 8.20 – 9.05

T: 05 3643354,

blaz.ursic@os-col.si

GUM Anja Jurca

četrtek, 11.05 – 11.50

T: 05 3643354,

anja.jurca@os-col.si 

ŠPO, NŠP Ana Hančič

sreda, 10.15 – 11.00

T: 05 3643354,

ana.hancic@os-col.si

OPB, NIT 4, SPO 3 Irena Česen

torek, 10.15 – 11.00

T: 05 3643356,

irena.cesen@os-col.si

ŠSS, OPB Nives Žibrik

po dogovoru,

nives.zibrik@os-col.si

DSP Barbara Jež

T: 05 3643354,

jez.barbara@os-col.si

knjižnica Lejla Irgl

po dogovoru,

lejla.irgl@os-col.si

ŠPO, ŠZZ Stojan Koren

petek, 8.20 – 9.05

T: 05 3643354,

stojan.koren@os-col.si

 

PODRUŽNICA PODKRAJ

RAZRED RAZREDNIK/RAZREDNIČARKA DAN in  URA

1.

2.

 Katja Turk Medvešček

3.

4.

Mojca Vidmar  po telefonu 05 3643 370

 OPB, vzgojiteljica

OPB

Slavica Velikonja

Irena Česen

 po telefonu 05 364 33 70

po dogovoru

(Skupno 3.184 obiskov, današnjih obiskov 1)