Zdrav življenjski slog – POLETNA OSVEŽITEV Z DEJAVNOSTMI V AJDOVŠČINI

Pozdravljeni, učenke in učenci!

Pred začetkom novega šolskega leta bomo v sklopu projekta Zdrav življenjski slog izvedli še dva dneva dejavnosti v Ajdovščini, kjer se nam bodo predstavila nekatera društva.
ponedeljek, 28. 8. 2017 in v torek, 29. 8. 2017 se bomo zbrali ob 8.00 na parkirišču pri starem mlinu (pri gradu). Sledijo dejavnosti posameznih klubov. Dnevno aktivnost bomo zaključili ob 13.00 na bazenu, ko svoje otroke starši prevzamete. V primeru, da se boste dogovorili za prevoz, naj imajo otroci to napisano.Za dejavnosti, ki jih bomo izvajali v naravi in na bazenu, je potrebno s seboj v nahrbtniku imeti:
  • malico in pijačo,
  • pokrivalo in sončno kremo,
  • zaščito proti klopom,
  • športne copate,
  • kopalke in brisačo.

Prijave sprejemam preko spletne pošte do petka, 25. 8. 2017 do 12.00 na elektronski naslov: sportcol2015@gmail.com

Poleg imena in priimka otroka in razreda, ki ga obiskuje, napišite tudi kontakt obeh staršev.

Maksimalno število prijav na dan je 15. V primeru velikega zanimanja za dejavnosti bomo skupine razporedili glede na čas prijave.

Želim Vam lep zaključek šolskih počitnic in miren prehod v novo šolsko leto.

Učitelj Marko Vovk