Obisk »Incastre«

Zadnji petek v septembru smo se osmo in devetošolci udeležili dneva ajdovske industrije in podjetništva »Incastra«. Razdelili smo se v štiri skupine. Vsaka skupina je obiskala tri podjetja oz. podjetnike, si ogledala kako poteka delo pri njih, kaj izdelujejo in se seznanila s poklici, ki jih zaposlujejo. Obiskali smo ACMA, Fizioterapijo UREDU, Letalsko šolo, Ličenje Tea Bratina, Metal Design, NKBM, Mlinotest, Pipistrel, Slaščičarstvo Erika Jerkič , Škrlj in Trgo ABC).

Na letališču smo med in po ogledih na stojnicah reševali različne naloge in si s tem prislužili sodelovanje v žrebanju za nagrado: “Polet z letalom”

Veseli sporočamo, da je bila izžrebana naša učenka Hana Mikuž, ki bo v kratkem poletela nad Vipavsko dolino. Čestitke Hana in uživaj v poletu!