Valeta

V petek, 14. 6. 2017, so se naše devetošolke in devetošolci poslovili od osnovne šole.

Ob 18.00 so prireditev  s pestrim in duhovitim kulturnim programom. Uvodoma se je vsak učenec predstavil v , v nadaljevanju pa so mladi gledalcem postregli s paleto dramskih, plesnih in pevskih točk.

Tudi njihovi nasledniki, osmošolci, so jim namenili zabavno točko Sneguljčica, ki je nasmejala vse v dvorani.

Dalje so blesteli v vlogi Sosedov, med katerima se je razvila humorna zgodba, sestavljena iz samih pregovorov, dlje so pokazali izpiljene plesne korake, mlade pevke pa so ob spremljavi »lončarjev« zapele pesem Cups.

Podeljevanju spričeval je sledila zahvala požrtvovalnemu razredniku, učiteljem, staršem in ostalim delavcem šole in gospe Roberti Stegovec, učiteljici  5. razred, ki se letos od šole poslavlja.

Prireditev, ki se je z besedami težko opiše, je okronal Gregor s svojo harmoniko, ostali pa so mu sledili in se za kratek čas tudi zavrteli. Pester večer so naposled zaključili s prijetnim druženjem na Nanosu pri Abramu.

Svetlana Bušen

(Skupno 1.088 obiskov, današnjih obiskov 2)