Prevozi učencev

Spoštovani starši,

od 1. 6. 2020 dalje je vozni red šolskih prevozov zaenkrat enak voznemu redu, ki je veljal pred zaprtjem šol. Prosimo, da se seznanite in upoštevate Higienska priporočila za izvajanje prevoza šolarjev v času epidemije COVID-19, objavljenimi tudi na naši spletni strani. Učenci ves čas prevoza nosijo masko.

Higienska priporočila omejujejo število učencev v avtobusih in kombijih. V zvezi s  prihodom v šolo/odhodom domov Nacionalni inštitut za javno zdravje (NIJZ) priporoča hojo, kolesarjenje za učence, ki imajo kolesarski izpit in  individualni prevoz s strani staršev (brez združevanja učencev). Zaradi omejitve števila potnikov na avtobusih vas prosimo, da učence, če je možno, sami pripeljete v šolo/odpeljete domov.

Lep pozdrav,

mag. Rajko Ipavec