Dnevni arhiv: 12 marca, 2020

Obvestilo o varstvu otrok v času zaprtja šole

Spoštovani starši, od ponedeljka, 16. 3. 2020, do preklica bo šola zaprta. Poskrbljeno bo za varstvo otrok do četrtega razreda, in sicer za tiste otroke, čigar oba starša delata v nujnih dejavnostih (zdravstvo, varnost, oskrba, komunala, energetika). Varstvo bo organizirano na matični šoli na Colu za učence matične šole in podružnice. Podružnica Podkraj bo zaprta. Šolski prevozi v tem času ne bodo organizirani. Starše, ki so do varstva upravičeni, prosimo, da nam jutri, 13. 3. 2020, najkasneje do 12.00 ure, sporočijo na tel. številko 05 36 43 350, ali bodo varstvo potrebovali ter posredujejo ustrezne podatke. V zvezi z  oblikami pouka na...

Obvestilo

Spoštovani starši, v medijih in na novinarski konferenci je bila objavljena novica, da se s ponedeljkom, 16. 3. 2020, zapirajo vse šole v Sloveniji. Uradne okrožnice in navodila pristojnega ministrstva še nismo prejeli. V skladu s priporočili, podanimi danes s strani pristojnih institucij v javnosti, svetujemo, da učenci, v skladu z možnostmi, ostanejo doma že jutri. O vseh nadaljnjih navodilih in informacijah vas bomo obveščali na naši spletni strani. Lep pozdrav, Rajko Ipavec ravnatelj