Dnevni arhiv: 9 septembra, 2019

Prvi šolski dan na podružnici

Na prvi šolski dan se nam je na podružnični šoli v Podkraju pridružilo devet prvošolcev. Učenci in učiteljice smo jim pripravili kratek nastop in jih sprejeli v šolsko skupnost. Prvošolci so prisluhnili pravljici o Mali miški z velikim srcem in v delavnici izdelali lončke za spomin na ta pomemben dan. Na koncu smo se posladkali z odlično torto. Želimo jim uspešno in veselo šolsko leto! Učiteljica Katja Turk Medvešček

SPREJEM PRVOŠOLCEV NA ŠOLI COL

Letos je prag naše šole prestopilo sedem prvošolcev in štiri prvošolke. Polni pričakovanja so prvi šolski dan so prišli v šolo v spremstvu svojih staršev. Pripravili smo jim prisrčen kulturni program. Nastopil je otroški pevski zbor naše šole. Program so popestrile melodije, ki so jih na flavti, klavirju in harmoniki izvajali učenci in učenke naše šole. Prvošolce sta nagovorila gospod ravnatelj mag. Rajko Ipavec in razredničarka gospa Smiljana Krapež. Čestitali smo jim, ker so postali učenci naše šole, in jim podarili rumene rutice. Učenci so prisluhnili in si ogledali ljudsko pesem uprizorjeno v obliki kamišibaja. Skupaj s starši so izdelali...