Dnevni arhiv: 21 novembra, 2018

Prvo mesto Amalije Žorž na Mladi pesniški olimpijadi

V soboto, 17.11.2018, je v Dravogradu potekala podelitev priznanj 8. Mlade pesniške olimpijade. Podelitve se je udeležila tudi učenka 3. razreda iz Podkraja, Amalija Žorž. Za svojo pesem Sanje je osvojila 1. mesto v kategorijo od 1. do 3. razreda. Amaliji za uspeh iskreno čestitamo. Mojca Vidmar   Sanje Zvečer se še v odejo skrijem in takoj v sanje zavijem. Ponoči sanjam lepe sanje, konje, prince in sladkanje. Pridejo pa tudi vile, lepe, majhne, očarljive. Včasih vidim grde slike, strašne klovne in oblike. Kmalu mama šepne mi: »Daj, vstani, sanj več ni.« Amailja Žorž, 3. razred OŠ Col, Podružnica Podkraj...

Sprememba »Dnevi odprtih vrat srednjih šol«

Sporočamo vam, da so nam iz Šolskega center Nova Gorica, BIOTEHNIŠKA ŠOLA sporočili, da je pri njih prišlo do spremembe datuma  Dneva odprtih vrat  – namesto 30.11.2018 bodo dogodek organizirali v TOREK, 4.12.2018. Ure ostajajo enake; vrata za obiskovalce bodo odprli ob 16.00, predstavitve programov se bodo pričele ob 16.30 in 17.30. Razpored »Dnevi odprtih vrat« dobite na spletni strani OŠ Col, zavihek »O šoli«, pod Šolska svetovalna služba, Dnevi odprtih vrat.